O porządek w biurze trzeba dbać nie tylko przy stanowiskach pracy. Sprawdź, gdzie jeszcze zapewniamy modelową czystość!

W firmie Deluxe doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak nastrój pracowników wpływa na ich wydajność. Nie da się ukryć że komfort oraz dobre samopoczucie mają duże znaczenie w prawidłowym wypełnianiu powierzonych obowiązków. Jak o nie należycie zadbać? Niewątpliwie jednym z istotnych czynników wpływających na morale załogi jest porządek w miejscu wykonywania swoich zadań. Do higieny i ogólnej schludności pozostałych części biura wypadałoby podchodzić podobnie.

Przerwa na lunch w zabrudzonej kuchni okaże się mordęgą zamiast zastrzykiem nowej energii

Do intensywnego wysiłku umysłowego, charakteryzującego znakomitą większość typowych prac biurowych, potrzeba mnóstwo wewnętrznego wigoru. Trzeba również zachować maksimum koncentracji, aby pozostać w pełni efektywnym. To niezwykle trudne, kiedy organizmowi zwyczajnie brakuje sił. Dlatego przerwa na lunch, obiad lub inny posiłek stanowi ważny punkt programu standardowego dnia pracy w biurze. Tylko pod warunkiem, że pracownicy posilają się w odpowiednich warunkach.

Akurat tą sprawą z powodzeniem może zająć się nasza firma. Sprzątanie biur oferowane przez Deluxe obejmuje także gruntowne porządki w kuchni. Począwszy od mycia podłóg i wycierania stołów, poprzez czyszczenie kuchenki, mikrofalówki oraz pozostałych sprzętów AGD, aż po opróżnianie firmowej lodówki z nieświeżych, przeterminowanych produktów. Czasami niektórzy lubią zorganizować sobie spore zapasy, których później z różnych powodów przez dłuższy czas nie konsumują. Psująca się żywność nie tylko brzydko wygląda i pachnie, ale też stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia pracowników.

Niesprzątanie w toalecie prędzej czy później skończy się małą katastrofą. My chętnie się tym zajmiemy

Załatwianie podstawowych potrzeb fizjologicznych to cokolwiek śliski i grząski temat, który nie wszyscy mają ochotę poruszać. I jak się czasami okazuje, niektórzy nie potrafią wewnętrznie wypracować zdrowego nawyku sprzątania po sobie w biurowej ubikacji. Stąd krótka droga do rozwoju mniej lub bardziej zakaźnych zarazków. O ile nie zagwarantujemy, że wszyscy pracownicy zaczną porządnie myć ręce po każdej wizycie w toalecie, tak same sanitariaty jesteśmy w stanie utrzymywać w stosownej czystości. Tutaj ponownie specjaliści Deluxe podają pomocną dłoń. Zawsze wykonujemy naszą pracę sumiennie i rzetelnie, aby efekty były zadowalające dla Klienta – niezależnie od częstotliwość sprzątania biura oraz zakresu czynności, do których się zobowiązujemy.

Nasza firma sprzątająca odznacza się wysokim poziomem profesjonalizmu. Przekonaj się, że Deluxe to najlepszy wybór!

W branży specjalistycznych usług porządkowych od lat panuje zaciekła rywalizacja. Z punktu widzenia odbiorców naszej oferty to bardzo dobra wiadomość – w końcu mało co wymusza podwyższanie standardów tak mocno, jak prężna i zdrowa konkurencja. W firmie sprzątającej Deluxe bezustannie poszukujemy obszarów, w których moglibyśmy się jeszcze poprawić. Dzięki nieustannemu rozwojowi zdobyliśmy świetną pozycję na trudnym rynku, a przede wszystkim: zaufanie i lojalność wielu Klientów.

Wiedza oraz doświadczenie przekładają się na umiejętności. Na swoim fachu znamy się jak mało kto

Zapewne dla wielu osób sprzątanie wygląda na banalnie prostą czynność – przynajmniej na pierwszy rzut oka. Tymczasem rzeczywistość wygląda nieco inaczej, niż się to laikom wydaje. W Deluxe wyznajemy zasadę, zgodnie z którą odpowiednie kwalifikacje stanowią jedyny pewny klucz do sukcesu. I sądząc po rezultatach, jakie osiąga nasza firma sprzątająca, takie podejście okazało się bardzo słuszne. Wpajamy pracownikom wiedzę na temat właściwości poszczególnych środków chemicznych używanych do czyszczenia – tego, jak oddziałują na konkretne zabrudzenia oraz materiały. Dzięki temu cały zespół ma pełną świadomość prawidłowej procedury ich stosowania. W ten sposób sprzątanie okazuje się maksymalnie skuteczne, a zarazem bezpieczne dla poszczególnych powierzchni. Tak na dobrą sprawę nie istnieje jeden uniwersalny, sprawdzający się w dosłownie każdych warunkach sposób mycia, odkurzania czy dezynfekcji. Żaden przypadek nie będzie w pełni identyczny, dlatego w Deluxe każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Klienci doceniają te wartości, jakie wnosimy do naszej pracy.

Każdy potrzebuje odpowiedniego wyposażenia. Nasza firma sprzątająca dba o doskonałe wyposażenie pracowników

W sprzątaniu ogromne znaczenie mają stosowany sprzęt oraz środki czystości. Jedno urządzenie drugiej maszynie nierówne, podobnie mają się sprawy ze specjalną chemią. Różnica w jakości wyposażenia przekłada się później na stopień czystości. W firmie sprzątającej Deluxe nie uznajemy żadnych kompromisów jeśli chodzi o jakość wykonania zleceń, którymi się z takim oddaniem zajmujemy. Ostatnia rzecz, do której moglibyśmy dopuścić, to szukanie oszczędności na siłę poprzez zaopatrywanie pracowników w akcesoria drugiego bądź jeszcze gorszego sortu. Coś takiego byłoby kompletnie sprzeczne z regułami, którymi się na co dzień kierujemy. Jako solidna firma sprzątająca przywiązujemy dużą wagę do renomy, na którą ciężko sobie zapracowaliśmy. Klienci wybierający usługi Deluxe mają pewność, że dokonali wyboru najlepszego z możliwych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu wyceny sprzątania!

Męczy Cię samodzielne sprzątanie? Porządki zostaw nam i spożytkuj czas na coś, co sprawi Ci przyjemność!

sprzątanie szkół

Utrzymanie porządku w domu czy w biurze wymaga włożenia ogromnej pracy, kosztującej mnóstwo energii. Jednak jeżeli chcesz przebywać i/lub pracować w warunkach należytej czystości, zwyczajnie musisz zmobilizować się do regularnych wysiłków – chyba, że skorzystasz z naszej pomocy! W firmie Deluxe oferujemy szeroki zakres usług, który zawstydziłby Perfekcyjną Panią Domu. My posprzątamy na błysk, a Ty będziesz mieć więcej czasu dla siebie.

Żaden brud nam nie umknie. Mamy niezbędne środki, aby się go skutecznie pozbyć

Usuwanie zanieczyszczeń, od kurzu zgromadzonego na biurkach po plamy na podłodze po rozlanych napojach, musi odbywać się ze stosowną regularnością. Tylko w ten sposób sprzątanie może spełniać swoje podstawowe zadanie, jakim jest zapewnienie odpowiedniego komfortu oraz wyglądu. Mamy pełną świadomość tego, jakie znaczenie ma dzisiaj właściwy wizerunek – tak samo w życiu towarzyskim, jak i zawodowym. Reprezentacyjne pokoje w mieszkaniu służą do zasłużonego relaksu w takim samym stopniu co wywierania imponującego wrażenia na gościach. Perfekcyjnie wysprzątany dom z pewnością wzbudzi ich autentyczne uznanie. Podobnie wyglądają sprawy w przypadku pomieszczeń biurowych: wiele spotkań biznesowych organizuje się w siedzibie jednej z firm. I ostatnie, czego życzą sobie przyszli kontrahenci, to usiąść na lepiącym się od brudu fotelu – choćby obicie było zrobione z najlepszej skóry. Nasi fachowcy dokładnie wiedzą, jak zapobiegać podobnym wpadkom. W Deluxe stosujemy najbardziej efektywne metody sprzątania, korzystamy także ze specjalistycznych środków oraz najwyższej jakości sprzętu. Do naszych zadań podchodzimy odpowiedzialnie i sumiennie – w ten sposób gwarantujemy niezrównaną czystość każdej powierzchni, którą powierzysz w nasze ręce.

U nas zapłacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz. Wszystkie warunki ustalamy indywidualnie

Każda osoba prywatna lub przedsiębiorstwo ma ściśle określone potrzeby z zakresu usług porządkowych. Jednym zależy na regularnym odkurzaniu i podlewaniu kwiatków, inni oczekują przede wszystkim lśniącej czystością kuchni i łazienki. Na rynku profesjonalnego sprzątania często jeszcze można natrafić na oferty wiązane – wykonanie niektórych zadań okazuje się dostępne wyłącznie w pakiecie z innymi, niekoniecznie niezbędnymi czynnościami. W firmie Deluxe wychodzimy Tobie naprzeciw – zanim przedstawimy cennik, zawsze dokładnie rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów. Współpraca z nami będzie optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na doskonałym sprzątaniu w niewygórowanej cenie. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, co możemy Tobie zaproponować!

Zarządzasz przychodnią? Sprawdź, ile możesz zyskać, współpracując z firmą sprzątającą

sprzatanie przychodni wroclaw

Pomieszczenia ZOZ, czyli Zakładu Opieki Zdrowotnej nie mogą być sprzątane powierzchownie. Istnieją specjalne wytyczne dokładnie regulujące, w jaki sposób należy myć oraz dezynfekować te obiekty. Ich przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby, która będzie utrzymywać placówkę medyczną w czystości. Odpowiednia technologia sprzątania pozwoli pacjentom i pracownikom obiektu swobodnie z niego korzystać. Zobacz, dlaczego to profesjonaliści powinni dbać o czystość w strefie medycznej i administracyjnej przychodni, w której sprawujesz kierownicze stanowisko.

Przestrzegamy procedur, sprzątając zgodnie z zaleceniami personelu medycznego

Podejmując się wymagającego zlecenia, jakim bez wątpienia jest sprzątanie przychodni, zawsze poświęcamy czas na dokładne ustalenie z Klientem, jak powinien zostać przeprowadzony proces porządków. Dokładne mycie oraz konserwacja muszą być wykonane przez fachowców, którzy wiedzą jak zapobiec zakażeniom oraz zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów. Posiadamy kompletnie wyposażone wózki do sprzątania oraz wysokiej jakości środki czyszczące. Stosujemy specjalne ściereczki, przestrzegając kolejności mycia. Oferta firmy DELUXE jest bardzo rozbudowana, tak aby każda przychodnia mogła zostać posprzątana tak, jak życzy sobie kierownictwo. W naszym zespole czekają sprzątacze, którzy są dyspozycyjni nie tylko w dzień, ale również wieczorami i w nocy. Możemy opracować grafik wizyt, na przykład obejmujący codzienne sprzątanie przychodni w godzinach nocnych. To system wygodny dla pracowników i pacjentów,

Myjemy, odkażamy, sprzątamy kompleksowo. Wybierz firmę DELUXE

Stosowane przez nas techniki sprzątania pozwalają zachować wszystkie pomieszczenia Zakładu Opieki Zdrowotnej w należytej czystości. Oferujemy codzienne porządki – bieżące usuwanie zabrudzeń, jak również sprzątanie gruntowne, obejmujące czyszczenie szczelin i innych miejsc o utrudnionym dostępie. Przeprowadzając prace porządkowe w przychodniach, nie tylko myjemy, ale też dezynfekujemy powierzchnie oraz wskazane sprzęty. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów i innych osób odwiedzających przychodnię (w tym także jej pracowników), skutecznie zapobiegamy zakażeniom, nie pomijając w sprzątaniu żadnego pomieszczenia. Działamy więc w strefie medycznej, w gabinetach lekarskich oraz w poczekalni, w toaletach i na magazynach. Fachowa profilaktyka zakażeń to podstawa w sprzątaniu takich obiektów, jakimi są przychodnie. Korzystając z naszej pomocy możesz zatem zyskać profesjonalnie wysprzątaną i zdezynfekowaną placówkę służby zdrowia. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, więc jeśli cokolwiek wzbudziło Twoją ciekawość, skontaktuj się z nami i rozpocznijmy współpracę!

Masz dość bałaganu? Powierz sprzątanie specjalistom, którzy wiedzą, jak czyścić na błysk!

sprzątanie w szkole wrocław

Wszyscy lubimy czystość w obiektach użyteczności publicznej. Zadbane lokale usługowe, perfekcyjnie wysprzątane przychodnie, pachnące świeżością banki, szkoły i przedszkola służą mieszkańcom, zachęcając do korzystania z usług danej placówki. Tym bardziej ważne jest, aby kierownictwo pilnowało wysokich standardów. W wielu przypadkach niezbędne w tym celu będzie podjęcie współpracy z firmą porządkową. Dlaczego warto zatrudnić fachowców od sprzątania? Podpowiadamy!

Placówki edukacyjne i medyczne wymagają systematycznej dbałości o czystość

Dwa szczególne rodzaje obiektów: szkoły oraz przychodnie to przykłady miejsc, w których zawsze powinien panować nienaganny porządek. Wystarczy zwrócić uwagę na przeznaczenie powyższych placówek. Zadajmy sobie pytania: jacy rodzice posłaliby swoje dziecko do zaniedbanej szkoły, w której na korytarzach zalega kurz? Czy pacjenci odwiedzający przychodnię powinni przebywać w brudnej, nieprzyjemnie pachnącej poczekalni?

Nieodpowiednie warunki panujące w miejscach publicznych są zmorą współczesnych czasów. Dlatego też osoby zarządzające placówkami powinny dokładać wszelkich starań, aby obiekty za które są one odpowiedzialne, były regularnie sprzątane. Oczywiście to nie pracownicy przychodni, banku czy szkoły zajmą się porządkami. Sprzątanie jest zadaniem dla profesjonalistów, którzy mają do dyspozycji nowoczesne środki czyszczące oraz sprzęt, z którego pomocą błyskawicznie domyją każdą powierzchnię. Nasza firma sprzątająca oferuje usługi porządkowe m. in. klientom biznesowym. Każda osoba pełniąca kierownicze stanowisko w placówce medycznej lub edukacyjnej, może się z nami skontaktować i skorzystać ze wsparcia doświadczonych sprzątaczy. Dopilnujemy, żeby obiekt którym zarządzasz był posprzątany z zachowaniem najwyższych standardów! Oferujemy zarówno jednorazowe porządki, jak i cykliczne wizyty ekipy sprzątającej – z elastycznym grafikiem oraz zakresem usług, ustalonym wspólnie z Klientem.

Każde zlecenie to dla nas wyzwanie. Dzięki zaangażowaniu sprzątamy skutecznie

W pracy kierujemy się tym, aby zadania wykonywać ze starannością, jakiej oczekują nasi Klienci. Mamy na uwadze, że z obiektów które porządkujemy będą korzystać inne osoby – często dzieci oraz chorzy pacjenci. Nie możemy pozwolić na to, żeby w sprzątanym przez nas miejscu panowały nieodpowiednie warunki. Często więc podpowiadamy Klientom, jakie usługi będą najlepsze dla prowadzonej przez nich działalności. Gdy porządkujemy biura skupiamy się na tym, aby dzięki naszym działaniom pracownicy mogli spokojnie wykonywać swoje obowiązki. Sprzątanie przychodni zawsze przeprowadzamy zgodnie z procedurami, podobnie porządki w szkołach i przedszkolach: organizujemy je w taki sposób, żeby minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się zakażeń.

Profesjonalne podejście sprawia, że firma sprzątająca DELUXE świadczy usługi dla wielu Klientów, a współpraca często jest długofalowa. Nic dziwnego, w końcu porządkowanie to nasza pasja, której efekty są zadowalające dla obu stron. Przekonaj się – zapraszamy!

Porządki w wykonaniu specjalistów, czyli sprzątanie na miarę naszych czasów

Kiedy otrzymujemy zlecenie na sprzątanie, natychmiast mobilizujemy siły. W naszej firmie nie uznajemy kompromisów, dlatego bezzwłoczne przystąpienie do pracy jest dla nas priorytetem. Wykwalifikowana ekipa sprzątająca zawsze rusza do akcji w pełni gotowa, aby zabrać się za nienaganne porządki. W tym wpisie przybliżymy Wam pokrótce naszą codzienność, w której królują: profesjonalny sprzęt myjący i detergenty wysokiej jakości.

Bałagan na dużą skalę? Jako sprzątacze, bierzemy to na siebie!

Praca w firmie świadczącej usługi sprzątające to zajęcie nie dla każdego. Idealny kandydat na wyspecjalizowaną sprzątaczkę (lub sprzątacza) musi wykazać się:

 • sumiennością,
 • uczciwością,
 • doskonałą organizacją,
 • zmysłem estetycznym.

Równie ważna okazuje się umiejętność nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom oraz dobierania odpowiednich środków czyszczących do rodzaju powierzchni, choć tego można się szybko nauczyć.

Nie każdy wie, że takie cechy, jak sumienność oraz uczciwość są niezbędne w wykonywaniu ciężkiej pracy, jaką jest sprzątanie. W stworzonej przez nas firmie Deluxe dołożyliśmy wszelkich starań, aby zespół pracowników był zgraną ekipą – chętną do działania. Jesteśmy profesjonalistami, którzy mają oko do wyszukiwania nawet najbardziej ukrytych zabrudzeń. Kurz, zalegający brud, smugi i inne nieczystości nie są nam straszne. Dysponujemy bowiem silnymi specjalistycznymi środkami, z pomocą których sprzątamy bez zastrzeżeń.

Działamy na podstawie umowy, zgodnie z ustalonym cennikiem

Doświadczenie nauczyło nas, że w pracy sprzątaczy bardzo ważne jest dokładne ustalenie, jakie oczekiwania względem naszych usług ma Klient. Żeby nie doprowadzać do niejasnych sytuacji i zagwarantować sprzątanie na wysokim poziomie, przyjmując zlecenie zawieramy stosowną umowę. Zostaje w niej zawarty koszt poszczególnych usług oraz zakres naszych działań. To pozwala nam wykonywać pracę zgodnie z zaleceniami Klienta, który może być spokojny o czystość w biurze, przychodni lub szkole. Sprzątamy na terenie Wrocławia, wyróżniając się na tle innych firm porządkowych dokładnością i precyzją. Być może dzięki temu z naszej oferty korzystają Klienci z różnorodnych branż, zarówno mniejsi i więksi przedsiębiorcy.

Teraz, kiedy już nieco lepiej poznali Państwo nasze możliwości, podjęcie współpracy będzie o wiele łatwiejsze. Mamy nadzieję, że w zakresie wykonywanych przez nas czynności znalazły się profesjonalne usługi sprzątania, dopasowane do Waszych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wielkie porządki w miejscu pracy. Kilka słów o sprzątaniu biur w naszym wykonaniu

Zakładając własną działalność, przedsiębiorcy prędzej czy później decydują się na wynajęcie biura. Wówczas zwracają oni uwagę na lokalizację i układ lokalu, analizują wysokość czynszu oraz sprawdzają inne udogodnienia. Nie zastanawiają się natomiast nad tym, kto zadba o czystość w firmie. Kiedy biuro zaczyna funkcjonować, a pracowników przybywa, pojawia się potrzeba przeprowadzenia porządków. Te nie są znowu takie proste, a obowiązek ich przeprowadzenia wcale nie leży po stronie pracowników. Poniżej piszemy o tym, jak wygląda sprzątanie biur, zlecone fachowcom DELUXE.

Profesjonaliści doskonale wiedzą, jak sprzątać obiekty firmowe

Lecz osoby, które zawodowo nie zajmują się sprzątaniem, mogą mieć z tym problem. O ile odkurzenie wykładziny czy nawet umycie okien większości przedsiębiorców nie sprawi trudności, domycie problematycznych powierzchni już tak. Im większy obiekt, tym więcej komplikacji. A sprzątanie powierzchni biurowych obejmuje przecież inne czynności, niż tylko powierzchowne odświeżenie. Przykładowa oferta może zawierać:

 • odkurzanie
 • mycie podłóg
 • wycieranie kurzu z mebli i lamp
 • opróżnianie koszy na śmieci
 • czyszczenie grzejników
 • usuwanie zabrudzeń z drzwi
 • pielęgnacja roślin

Naturalnie, wiele zależy od potrzeb Klienta – osoby prowadzącej biuro. W firmie Deluxe dynamicznie się rozwijamy, co pozwala nam dostosować ofertę do indywidualnych oczekiwań każdego przedsiębiorcy. Sprzątanie biur przeprowadzamy z pełnym profesjonalizmem, wykorzystując do tego specjalistyczne preparaty czyszczące. Elastyczna oferta może obejmować jednorazowe gruntowne porządki albo cykliczne wizyty sprzątaczki, która kilka razy w tygodniu wykona określone czynności, a raz na miesiąc dokładnie doczyści i zdezynfekuje wskazane powierzchnie. Lista obowiązków, uwzględnionych w okresowym sprzątaniu może wyglądać następująco:

 • czyszczenie rolet
 • obustronne mycie okien i parapetów
 • gruntowne porządki w kuchni biurowej
 • pranie dywanów, tapicerki krzeseł i foteli
 • mycie i konserwacja mebli
 • szlifowanie posadzki

Powierzając sprzątanie biura naszej firmie Deluxe, każdy Klient otrzymuje ofertę, ściśle dopasowaną do jego potrzeb. Dbamy o jakość usług, dlatego jeśli chcesz utrzymać swoją firmę w czystości i zapewnić pracownikom możliwie najlepsze warunki pracy, zapraszamy do kontaktu! Branża nie ma przed nami żadnych tajemnic. Posiadamy nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale przede wszystkim chęć do pracy. Jako profesjonaliści, potrafimy skutecznie doczyścić każde biuro i pielęgnować je w taki sposób, żeby było zadbaną, reprezentatywną przestrzenią.

Sprzątanie przychodni lekarskiej to zadanie dla profesjonalisty. Wiemy, gdzie go znaleźć

Każda instytucja publiczna wymaga odpowiedniej dbałości o czystość, jednak przychodnie są szczególnymi placówkami. Przebywają w nich chore osoby, często dzieci, oczekujące pomocy lekarskiej i warunków, które nie pogorszą stanu ich zdrowia. Czyste podłogi oraz pomieszczenia sanitarne to podstawa. Co jednak z gabinetami lekarskimi, recepcją czy magazynami? Dziś odpowiadamy na pytanie, kto powinien dbać o czystość w przychodni.

Porządki w przychodni nie kończą się na recepcji i poczekalni

Wielu pacjentów skarży się na złe warunki, panujące w przychodniach. Jak pokazują statystyki, w grupie zakładów opieki zdrowotnej to właśnie publiczne przychodnie okazują się najbardziej zaniedbane. Niezachowanie standardów i wszechobecny brud mają ogromne znaczenie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo pacjentów. Szczególnie tych najmłodszych, o obniżonej odporności. ZOZ, do którego przynależy dana przychodnia, odpowiada za utrzymanie czystości we wszystkich pomieszczeniach, wchodzących w skład powierzchni użytkowej lokalu. Dyrektor przychodni lub dyrektor ZOZ nie może zatem zlecać sprzątania wyłącznie tych obszarów, w których przebywają pacjenci. Codzienne porządki oraz dezynfekcja powierzchni i sprzętów powinna obejmować wszystkie pomieszczenia w przychodni, z naciskiem na strefę medyczną, m.in. gabinety zabiegowe, gdzie wyjątkowo ważne jest zapobieganie zakażeniom. Oprócz samej poczekalni, korytarza, szatni i recepcji, porządki obejmują więc też pomieszczenia sanitarne, gabinety lekarskie i rehabilitacyjne, pomieszczenia gospodarcze oraz magazyny.

Gdzie szukać fachowej pomocy w sprzątaniu przychodni?

Na szczęście to nie dyrektor ani personel placówki zajmuje się przeprowadzaniem gruntownych oraz codziennych porządków. Sprzątanie przychodni wykonują profesjonaliści, którym zleca się określone zadania. Tacy jak nasi pracownicy, tworzący zespół Deluxe. Fachowcy z firmy sprzątającej są odpowiednio przygotowani do pracy związanej z dbaniem o czystość w pomieszczeniach ZOZ. Dezynfekcja, mycie, profilaktyka zakażeń to wybrane zagadnienia, które musi opanować każdy sprzątacz, zatrudniony w specjalistycznej firmie, jak nasza. Oferujemy kompleksowe prace porządkowe w przychodniach lekarskich oraz innych miejscach: biurach, szkołach, lokalach usługowych, a także w prywatnych mieszkaniach. Pomocy nie trzeba więc szukać daleko, wystarczy wykonanie jednego telefonu. Zamówione sprzątanie odbędzie się w umówionym terminie i zostanie przeprowadzone w taki sposób, jakiego zażyczy sobie nasz klient.

Zamierzasz zlecić sprzątanie biura? Sprawdź, co musisz wiedzieć zanim to zrobisz

sprzątanie przychodni

Schludna przestrzeń biurowa jest bardzo ważna dla wszystkich, którzy przebywają w biurze. Pracownicy przy komputerach, sekretarka na recepcji, szef w swoim gabinecie – każdy musi mieć zapewnione takie warunki pracy, które pozytywnie wpłyną na jego samopoczucie i wydajność. Jeśli podjąłeś już decyzję i chcesz zatrudnić pomoc do sprzątania biura, zanim to zrobisz, upewnij się co do kilku rzeczy. Lektura tego artykułu ułatwi Ci dokonanie wyboru, z którego będziesz zadowolony!

Firma sprzątająca czy sprzątaczka na telefon?

W sieci w ciągu kilkunastu sekund można znaleźć atrakcyjną ofertę sprzątania biura. Ogłaszają się zarówno prywatne osoby, jak też firmy, specjalizujące się w pracach porządkowych. Ceny za poszczególne usługi różnią się od siebie, podobnie jak ich jakość. Szukając pomocy w sprzątaniu, warto brać pod uwagę nie tylko cenę. Tak samo ważne, a nawet ważniejsze jest doświadczenie oraz kwalifikacje, jakimi może się pochwalić osoba prywatna lub zatrudniona w firmie sprzątającej.

Wyobraź sobie, że o czystość w Twoim biurze dba ktoś, kto nie został przeszkolony w zakresie profesjonalnego sprzątania. Nie zna materiałów wykończeniowych, nie orientuje się w działaniu agresywnych środków czyszczących. Nie potrafi dobierać sprzętu do rodzaju powierzchni ani przeprowadzać kompleksowego sprzątania mechanicznego. Jesteś przerażony? My też! Umiejętność ręcznego mycia okien nie wystarczy, żeby podjąć się poważnego i odpowiedzialnego zajęcia, jakim jest sprzątanie biur. Niestety, niewiele osób o zdaje sobie z tego sprawę i kusząc niskimi cenami, zachęca przedsiębiorców do ich zatrudniania. Szybko okazuje się, że amatorskie metody oraz ogólnodostępne środki myjące to za mało, żeby przygotować biuro na przyjście pracowników.

Wykwalifikowana ekipa błyskawicznie posprząta biuro

Zanim zlecisz sprzątanie przypadkowej firmie, sprawdź ofertę Deluxe – my nigdy nie zawodzimy! Jesteśmy profesjonalistami, dla których każdy centymetr biura jest ważny. Już od wielu lat zajmujemy się utrzymywaniem czystości w dużych i mniejszych przestrzeniach biurowych, a Klienci chwalą nas za szybkie, a także dokładne wykonywanie powierzonej pracy. Dysponujemy dobrym sprzętem, mamy w zanadrzu najlepsze środki czystości oraz wiemy, jak sobie radzić z naprawdę ciężkimi zabrudzeniami. Jeśli chcesz znaleźć zaufaną firmę sprzątającą, zadzwoń! Ustalimy termin, w którym pasuje Ci sprzątanie, opracujemy grafik lub umówimy się na jedno próbne spotkanie. Wyślemy wykwalifikowanego sprzątacza albo kilka osób, w zależności od tego, jakiej pomocy aktualnie potrzebujesz.

Do kogo są skierowane usługi firmy sprzątającej? Odpowiadamy!

sprzątanie wrocław

Nie da się ukryć, że z naszą pracą związane są liczne stereotypy i przekonania, które często okazują się błędne. Regularnie słyszymy pytania o to, czy zatrudniamy mężczyzn oraz jacy klienci najchętniej z nami współpracują. Dziś spróbujemy przybliżyć Wam temat usług, wykonywanych przez firmy sprzątające. Sprawdź, kto może z nich skorzystać i czy zamawiając profesjonalne sprzątanie, można ujrzeć w progu mężczyznę z mopem.

Tak, panowie też sprzątają. I robią to bardzo profesjonalnie

W naszej firmie nie uznajemy podziałów, dlatego zapraszamy do pracy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Kiedy zgłasza się do nas zawodowy sprzątacz szukający zatrudnienia, najpierw sprawdzamy jego kwalifikacje, następnie przeprowadzamy szkolenia. Dopiero gdy jest gotowy, podpisujemy umowę, a potem wysyłamy go na pierwsze zlecenie. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, gdy drzwiach jego domu lub biura stanie uśmiechnięty pan z firmy sprzątającej, nie zaś stereotypowa sprzątaczka w żółtym fartuszku. Nasz zespół jest tworzony przez ludzi w różnym wieku i różnej płci, a najważniejsze co powinno interesować Klientów to fakt, czy osoby sprzątające dany obiekt posiadają odpowiednie kwalifikacje i specjalistyczne środki czystości. Na oba pytania odpowiedź brzmi: tak, dlatego nie zwlekaj. Jeśli potrzebna Ci zaufana firma sprzątająca, postaw na Deluxe z Wrocławia.

Nieco więcej o usługach sprzątania, które można zamówić

Słysząc o firmie zajmującej się profesjonalnym sprzątaniem, większość osób wyobraża sobie zespół ludzi w gumowych rękawicach po łokcie, pchających wózki serwisowe obładowane środkami czystości. Słusznie! Najczęściej są to roześmiane osoby, dla których prace porządkowe stanowią sposób na życie. Wykonują je z zaangażowaniem ponieważ wiedzą, że od świadczonych przez nich usług zależy to, czy otrzymają kolejne zlecenia. Dlatego, że w naszej firmie Deluxe przykładamy dużą wagę do jakości przeprowadzanych przez nas prac, oferowane usługi możemy modyfikować tak, aby dopasować je do oczekiwań Klienta. Przeprowadzamy m.in. sprzątanie mieszkań i biur, a ponadto można nas zatrudnić do sprzątania szkół, banków czy placówek medycznych, w tym przychodni. Jako specjaliści w dziedzinie porządków i dbania o czystość możemy zagwarantować rzetelne wykonanie usługi w dobrej cenie. Jeśli zastanawiałeś się, czy firma sprzątająca ma wiele do zaoferowania, już znasz odpowiedź. Obsługujemy Klientów indywidualnych, właścicieli firm i przedsiębiorców. Każdy może się do nas zgłosić! Wspólnie znajdziemy ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Zapraszamy na naszą stronę internetową Deluxe, gdzie umieściliśmy szczegółowy opis oferowanych usług, informacje o cenniku sprzątania oraz dane kontaktowe.