Do kogo są skierowane usługi firmy sprzątającej? Odpowiadamy!

sprzątanie wrocław

Nie da się ukryć, że z naszą pracą związane są liczne stereotypy i przekonania, które często okazują się błędne. Regularnie słyszymy pytania o to, czy zatrudniamy mężczyzn oraz jacy klienci najchętniej z nami współpracują. Dziś spróbujemy przybliżyć Wam temat usług, wykonywanych przez firmy sprzątające. Sprawdź, kto może z nich skorzystać i czy zamawiając profesjonalne sprzątanie, można ujrzeć w progu mężczyznę z mopem.

Tak, panowie też sprzątają. I robią to bardzo profesjonalnie

W naszej firmie nie uznajemy podziałów, dlatego zapraszamy do pracy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Kiedy zgłasza się do nas zawodowy sprzątacz szukający zatrudnienia, najpierw sprawdzamy jego kwalifikacje, następnie przeprowadzamy szkolenia. Dopiero gdy jest gotowy, podpisujemy umowę, a potem wysyłamy go na pierwsze zlecenie. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, gdy drzwiach jego domu lub biura stanie uśmiechnięty pan z firmy sprzątającej, nie zaś stereotypowa sprzątaczka w żółtym fartuszku. Nasz zespół jest tworzony przez ludzi w różnym wieku i różnej płci, a najważniejsze co powinno interesować Klientów to fakt, czy osoby sprzątające dany obiekt posiadają odpowiednie kwalifikacje i specjalistyczne środki czystości. Na oba pytania odpowiedź brzmi: tak, dlatego nie zwlekaj. Jeśli potrzebna Ci zaufana firma sprzątająca, postaw na Deluxe z Wrocławia.

Nieco więcej o usługach sprzątania, które można zamówić

Słysząc o firmie zajmującej się profesjonalnym sprzątaniem, większość osób wyobraża sobie zespół ludzi w gumowych rękawicach po łokcie, pchających wózki serwisowe obładowane środkami czystości. Słusznie! Najczęściej są to roześmiane osoby, dla których prace porządkowe stanowią sposób na życie. Wykonują je z zaangażowaniem ponieważ wiedzą, że od świadczonych przez nich usług zależy to, czy otrzymają kolejne zlecenia. Dlatego, że w naszej firmie Deluxe przykładamy dużą wagę do jakości przeprowadzanych przez nas prac, oferowane usługi możemy modyfikować tak, aby dopasować je do oczekiwań Klienta. Przeprowadzamy m.in. sprzątanie mieszkań i biur, a ponadto można nas zatrudnić do sprzątania szkół, banków czy placówek medycznych, w tym przychodni. Jako specjaliści w dziedzinie porządków i dbania o czystość możemy zagwarantować rzetelne wykonanie usługi w dobrej cenie. Jeśli zastanawiałeś się, czy firma sprzątająca ma wiele do zaoferowania, już znasz odpowiedź. Obsługujemy Klientów indywidualnych, właścicieli firm i przedsiębiorców. Każdy może się do nas zgłosić! Wspólnie znajdziemy ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Zapraszamy na naszą stronę internetową Deluxe, gdzie umieściliśmy szczegółowy opis oferowanych usług, informacje o cenniku sprzątania oraz dane kontaktowe.

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *