O porządek w biurze trzeba dbać nie tylko przy stanowiskach pracy. Sprawdź, gdzie jeszcze zapewniamy modelową czystość!

W firmie Deluxe doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak nastrój pracowników wpływa na ich wydajność. Nie da się ukryć że komfort oraz dobre samopoczucie mają duże znaczenie w prawidłowym wypełnianiu powierzonych obowiązków. Jak o nie należycie zadbać? Niewątpliwie jednym z istotnych czynników wpływających na morale załogi jest porządek w miejscu wykonywania swoich zadań. Do higieny i ogólnej schludności pozostałych części biura wypadałoby podchodzić podobnie.

Przerwa na lunch w zabrudzonej kuchni okaże się mordęgą zamiast zastrzykiem nowej energii

Do intensywnego wysiłku umysłowego, charakteryzującego znakomitą większość typowych prac biurowych, potrzeba mnóstwo wewnętrznego wigoru. Trzeba również zachować maksimum koncentracji, aby pozostać w pełni efektywnym. To niezwykle trudne, kiedy organizmowi zwyczajnie brakuje sił. Dlatego przerwa na lunch, obiad lub inny posiłek stanowi ważny punkt programu standardowego dnia pracy w biurze. Tylko pod warunkiem, że pracownicy posilają się w odpowiednich warunkach.

Akurat tą sprawą z powodzeniem może zająć się nasza firma. Sprzątanie biur oferowane przez Deluxe obejmuje także gruntowne porządki w kuchni. Począwszy od mycia podłóg i wycierania stołów, poprzez czyszczenie kuchenki, mikrofalówki oraz pozostałych sprzętów AGD, aż po opróżnianie firmowej lodówki z nieświeżych, przeterminowanych produktów. Czasami niektórzy lubią zorganizować sobie spore zapasy, których później z różnych powodów przez dłuższy czas nie konsumują. Psująca się żywność nie tylko brzydko wygląda i pachnie, ale też stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia pracowników.

Niesprzątanie w toalecie prędzej czy później skończy się małą katastrofą. My chętnie się tym zajmiemy

Załatwianie podstawowych potrzeb fizjologicznych to cokolwiek śliski i grząski temat, który nie wszyscy mają ochotę poruszać. I jak się czasami okazuje, niektórzy nie potrafią wewnętrznie wypracować zdrowego nawyku sprzątania po sobie w biurowej ubikacji. Stąd krótka droga do rozwoju mniej lub bardziej zakaźnych zarazków. O ile nie zagwarantujemy, że wszyscy pracownicy zaczną porządnie myć ręce po każdej wizycie w toalecie, tak same sanitariaty jesteśmy w stanie utrzymywać w stosownej czystości. Tutaj ponownie specjaliści Deluxe podają pomocną dłoń. Zawsze wykonujemy naszą pracę sumiennie i rzetelnie, aby efekty były zadowalające dla Klienta – niezależnie od częstotliwość sprzątania biura oraz zakresu czynności, do których się zobowiązujemy.

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *