Zarządzasz przychodnią? Sprawdź, ile możesz zyskać, współpracując z firmą sprzątającą

sprzatanie przychodni wroclaw

Pomieszczenia ZOZ, czyli Zakładu Opieki Zdrowotnej nie mogą być sprzątane powierzchownie. Istnieją specjalne wytyczne dokładnie regulujące, w jaki sposób należy myć oraz dezynfekować te obiekty. Ich przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby, która będzie utrzymywać placówkę medyczną w czystości. Odpowiednia technologia sprzątania pozwoli pacjentom i pracownikom obiektu swobodnie z niego korzystać. Zobacz, dlaczego to profesjonaliści powinni dbać o czystość w strefie medycznej i administracyjnej przychodni, w której sprawujesz kierownicze stanowisko.

Przestrzegamy procedur, sprzątając zgodnie z zaleceniami personelu medycznego

Podejmując się wymagającego zlecenia, jakim bez wątpienia jest sprzątanie przychodni, zawsze poświęcamy czas na dokładne ustalenie z Klientem, jak powinien zostać przeprowadzony proces porządków. Dokładne mycie oraz konserwacja muszą być wykonane przez fachowców, którzy wiedzą jak zapobiec zakażeniom oraz zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów. Posiadamy kompletnie wyposażone wózki do sprzątania oraz wysokiej jakości środki czyszczące. Stosujemy specjalne ściereczki, przestrzegając kolejności mycia. Oferta firmy DELUXE jest bardzo rozbudowana, tak aby każda przychodnia mogła zostać posprzątana tak, jak życzy sobie kierownictwo. W naszym zespole czekają sprzątacze, którzy są dyspozycyjni nie tylko w dzień, ale również wieczorami i w nocy. Możemy opracować grafik wizyt, na przykład obejmujący codzienne sprzątanie przychodni w godzinach nocnych. To system wygodny dla pracowników i pacjentów,

Myjemy, odkażamy, sprzątamy kompleksowo. Wybierz firmę DELUXE

Stosowane przez nas techniki sprzątania pozwalają zachować wszystkie pomieszczenia Zakładu Opieki Zdrowotnej w należytej czystości. Oferujemy codzienne porządki – bieżące usuwanie zabrudzeń, jak również sprzątanie gruntowne, obejmujące czyszczenie szczelin i innych miejsc o utrudnionym dostępie. Przeprowadzając prace porządkowe w przychodniach, nie tylko myjemy, ale też dezynfekujemy powierzchnie oraz wskazane sprzęty. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów i innych osób odwiedzających przychodnię (w tym także jej pracowników), skutecznie zapobiegamy zakażeniom, nie pomijając w sprzątaniu żadnego pomieszczenia. Działamy więc w strefie medycznej, w gabinetach lekarskich oraz w poczekalni, w toaletach i na magazynach. Fachowa profilaktyka zakażeń to podstawa w sprzątaniu takich obiektów, jakimi są przychodnie. Korzystając z naszej pomocy możesz zatem zyskać profesjonalnie wysprzątaną i zdezynfekowaną placówkę służby zdrowia. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, więc jeśli cokolwiek wzbudziło Twoją ciekawość, skontaktuj się z nami i rozpocznijmy współpracę!

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *