Masz dość bałaganu? Powierz sprzątanie specjalistom, którzy wiedzą, jak czyścić na błysk!

sprzątanie w szkole wrocław

Wszyscy lubimy czystość w obiektach użyteczności publicznej. Zadbane lokale usługowe, perfekcyjnie wysprzątane przychodnie, pachnące świeżością banki, szkoły i przedszkola służą mieszkańcom, zachęcając do korzystania z usług danej placówki. Tym bardziej ważne jest, aby kierownictwo pilnowało wysokich standardów. W wielu przypadkach niezbędne w tym celu będzie podjęcie współpracy z firmą porządkową. Dlaczego warto zatrudnić fachowców od sprzątania? Podpowiadamy!

Placówki edukacyjne i medyczne wymagają systematycznej dbałości o czystość

Dwa szczególne rodzaje obiektów: szkoły oraz przychodnie to przykłady miejsc, w których zawsze powinien panować nienaganny porządek. Wystarczy zwrócić uwagę na przeznaczenie powyższych placówek. Zadajmy sobie pytania: jacy rodzice posłaliby swoje dziecko do zaniedbanej szkoły, w której na korytarzach zalega kurz? Czy pacjenci odwiedzający przychodnię powinni przebywać w brudnej, nieprzyjemnie pachnącej poczekalni?

Nieodpowiednie warunki panujące w miejscach publicznych są zmorą współczesnych czasów. Dlatego też osoby zarządzające placówkami powinny dokładać wszelkich starań, aby obiekty za które są one odpowiedzialne, były regularnie sprzątane. Oczywiście to nie pracownicy przychodni, banku czy szkoły zajmą się porządkami. Sprzątanie jest zadaniem dla profesjonalistów, którzy mają do dyspozycji nowoczesne środki czyszczące oraz sprzęt, z którego pomocą błyskawicznie domyją każdą powierzchnię. Nasza firma sprzątająca oferuje usługi porządkowe m. in. klientom biznesowym. Każda osoba pełniąca kierownicze stanowisko w placówce medycznej lub edukacyjnej, może się z nami skontaktować i skorzystać ze wsparcia doświadczonych sprzątaczy. Dopilnujemy, żeby obiekt którym zarządzasz był posprzątany z zachowaniem najwyższych standardów! Oferujemy zarówno jednorazowe porządki, jak i cykliczne wizyty ekipy sprzątającej – z elastycznym grafikiem oraz zakresem usług, ustalonym wspólnie z Klientem.

Każde zlecenie to dla nas wyzwanie. Dzięki zaangażowaniu sprzątamy skutecznie

W pracy kierujemy się tym, aby zadania wykonywać ze starannością, jakiej oczekują nasi Klienci. Mamy na uwadze, że z obiektów które porządkujemy będą korzystać inne osoby – często dzieci oraz chorzy pacjenci. Nie możemy pozwolić na to, żeby w sprzątanym przez nas miejscu panowały nieodpowiednie warunki. Często więc podpowiadamy Klientom, jakie usługi będą najlepsze dla prowadzonej przez nich działalności. Gdy porządkujemy biura skupiamy się na tym, aby dzięki naszym działaniom pracownicy mogli spokojnie wykonywać swoje obowiązki. Sprzątanie przychodni zawsze przeprowadzamy zgodnie z procedurami, podobnie porządki w szkołach i przedszkolach: organizujemy je w taki sposób, żeby minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się zakażeń.

Profesjonalne podejście sprawia, że firma sprzątająca DELUXE świadczy usługi dla wielu Klientów, a współpraca często jest długofalowa. Nic dziwnego, w końcu porządkowanie to nasza pasja, której efekty są zadowalające dla obu stron. Przekonaj się – zapraszamy!

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *