Porządki w wykonaniu specjalistów, czyli sprzątanie na miarę naszych czasów

Kiedy otrzymujemy zlecenie na sprzątanie, natychmiast mobilizujemy siły. W naszej firmie nie uznajemy kompromisów, dlatego bezzwłoczne przystąpienie do pracy jest dla nas priorytetem. Wykwalifikowana ekipa sprzątająca zawsze rusza do akcji w pełni gotowa, aby zabrać się za nienaganne porządki. W tym wpisie przybliżymy Wam pokrótce naszą codzienność, w której królują: profesjonalny sprzęt myjący i detergenty wysokiej jakości.

Bałagan na dużą skalę? Jako sprzątacze, bierzemy to na siebie!

Praca w firmie świadczącej usługi sprzątające to zajęcie nie dla każdego. Idealny kandydat na wyspecjalizowaną sprzątaczkę (lub sprzątacza) musi wykazać się:

  • sumiennością,
  • uczciwością,
  • doskonałą organizacją,
  • zmysłem estetycznym.

Równie ważna okazuje się umiejętność nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom oraz dobierania odpowiednich środków czyszczących do rodzaju powierzchni, choć tego można się szybko nauczyć.

Nie każdy wie, że takie cechy, jak sumienność oraz uczciwość są niezbędne w wykonywaniu ciężkiej pracy, jaką jest sprzątanie. W stworzonej przez nas firmie Deluxe dołożyliśmy wszelkich starań, aby zespół pracowników był zgraną ekipą – chętną do działania. Jesteśmy profesjonalistami, którzy mają oko do wyszukiwania nawet najbardziej ukrytych zabrudzeń. Kurz, zalegający brud, smugi i inne nieczystości nie są nam straszne. Dysponujemy bowiem silnymi specjalistycznymi środkami, z pomocą których sprzątamy bez zastrzeżeń.

Działamy na podstawie umowy, zgodnie z ustalonym cennikiem

Doświadczenie nauczyło nas, że w pracy sprzątaczy bardzo ważne jest dokładne ustalenie, jakie oczekiwania względem naszych usług ma Klient. Żeby nie doprowadzać do niejasnych sytuacji i zagwarantować sprzątanie na wysokim poziomie, przyjmując zlecenie zawieramy stosowną umowę. Zostaje w niej zawarty koszt poszczególnych usług oraz zakres naszych działań. To pozwala nam wykonywać pracę zgodnie z zaleceniami Klienta, który może być spokojny o czystość w biurze, przychodni lub szkole. Sprzątamy na terenie Wrocławia, wyróżniając się na tle innych firm porządkowych dokładnością i precyzją. Być może dzięki temu z naszej oferty korzystają Klienci z różnorodnych branż, zarówno mniejsi i więksi przedsiębiorcy.

Teraz, kiedy już nieco lepiej poznali Państwo nasze możliwości, podjęcie współpracy będzie o wiele łatwiejsze. Mamy nadzieję, że w zakresie wykonywanych przez nas czynności znalazły się profesjonalne usługi sprzątania, dopasowane do Waszych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *