Nasza firma sprzątająca odznacza się wysokim poziomem profesjonalizmu. Przekonaj się, że Deluxe to najlepszy wybór!

W branży specjalistycznych usług porządkowych od lat panuje zaciekła rywalizacja. Z punktu widzenia odbiorców naszej oferty to bardzo dobra wiadomość – w końcu mało co wymusza podwyższanie standardów tak mocno, jak prężna i zdrowa konkurencja. W firmie sprzątającej Deluxe bezustannie poszukujemy obszarów, w których moglibyśmy się jeszcze poprawić. Dzięki nieustannemu rozwojowi zdobyliśmy świetną pozycję na trudnym rynku, a przede wszystkim: zaufanie i lojalność wielu Klientów.

Wiedza oraz doświadczenie przekładają się na umiejętności. Na swoim fachu znamy się jak mało kto

Zapewne dla wielu osób sprzątanie wygląda na banalnie prostą czynność – przynajmniej na pierwszy rzut oka. Tymczasem rzeczywistość wygląda nieco inaczej, niż się to laikom wydaje. W Deluxe wyznajemy zasadę, zgodnie z którą odpowiednie kwalifikacje stanowią jedyny pewny klucz do sukcesu. I sądząc po rezultatach, jakie osiąga nasza firma sprzątająca, takie podejście okazało się bardzo słuszne. Wpajamy pracownikom wiedzę na temat właściwości poszczególnych środków chemicznych używanych do czyszczenia – tego, jak oddziałują na konkretne zabrudzenia oraz materiały. Dzięki temu cały zespół ma pełną świadomość prawidłowej procedury ich stosowania. W ten sposób sprzątanie okazuje się maksymalnie skuteczne, a zarazem bezpieczne dla poszczególnych powierzchni. Tak na dobrą sprawę nie istnieje jeden uniwersalny, sprawdzający się w dosłownie każdych warunkach sposób mycia, odkurzania czy dezynfekcji. Żaden przypadek nie będzie w pełni identyczny, dlatego w Deluxe każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Klienci doceniają te wartości, jakie wnosimy do naszej pracy.

Każdy potrzebuje odpowiedniego wyposażenia. Nasza firma sprzątająca dba o doskonałe wyposażenie pracowników

W sprzątaniu ogromne znaczenie mają stosowany sprzęt oraz środki czystości. Jedno urządzenie drugiej maszynie nierówne, podobnie mają się sprawy ze specjalną chemią. Różnica w jakości wyposażenia przekłada się później na stopień czystości. W firmie sprzątającej Deluxe nie uznajemy żadnych kompromisów jeśli chodzi o jakość wykonania zleceń, którymi się z takim oddaniem zajmujemy. Ostatnia rzecz, do której moglibyśmy dopuścić, to szukanie oszczędności na siłę poprzez zaopatrywanie pracowników w akcesoria drugiego bądź jeszcze gorszego sortu. Coś takiego byłoby kompletnie sprzeczne z regułami, którymi się na co dzień kierujemy. Jako solidna firma sprzątająca przywiązujemy dużą wagę do renomy, na którą ciężko sobie zapracowaliśmy. Klienci wybierający usługi Deluxe mają pewność, że dokonali wyboru najlepszego z możliwych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu wyceny sprzątania!

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *