Sprzątanie biur we Wrocławiu - Deluxe

Wysprżtane biuroSprzątanie biur we Wrocławiu to usługa ciesząca się sporym uznaniem wśród naszych klientów. Świadczymy ją od wielu lat na prawdziwie profesjonalnym poziomie, w sposób nowoczesny i dopasowany do potrzeb naszych klientów. Zatrudniamy zespół dobrze przeszkolonych pracowników, którzy wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i nastawieniem na osiąganie jak najlepszych rezultatów. Sprzątając biura we Wrocławiu, korzystamy ze specjalistycznych urządzeń oraz środków czyszczących pochodzących od renomowanych producentów. Są niezawodne w działaniu, przyjazne dla środowiska oraz nie stanowią zagrożenia dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniach, które były czyszczone z ich użyciem. Tak fachowe wyposażenie pozwala nam sprawnie doprowadzać do porządku pomieszczenia biurowe nawet o bardzo dużym metrażu, czyścić na wysoki połysk każdy rodzaj powierzchni, bez względu na stopień jej zabrudzenia. Prowadzone przez nas czynności porządkowe obejmują sprzątanie pokoi, gabinetów, sal konferencyjnych, korytarzy, pomieszczeń socjalnych oraz sanitarnych - w sposób dopasowany do pełnionych przez nie funkcji.

Sprzątanie biur we Wrocławiu to usługa, w ramach której dajemy naszym klientom dużą swobodę w zakresie dopasowania prowadzonych czynności do potrzeb wynikających ze specyfiki działania ich przedsiębiorstwa. Przy podejmowaniu tego typu ustaleń kluczowe znaczenie mają takie informacje jak wielkość powierzchni, którą przedsiębiorstwo ma do swojej dyspozycji, ilość zatrudnionych w nim osób oraz klientów, którzy odwiedzają je każdego dnia. Te parametry pozwalają na precyzyjne ustalenie, jakie czynności mają być wykonywane i z jaką częstotliwością.

Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na podjęcie długofalowej współpracy lub korzystać z naszej fachowej pomocy doraźnie, gdy zaistnieje taka potrzeba. Firma Deluxe poleca klientom pierwszą formę, gdyż z niej mogą czerpać więcej korzyści. Sprzątanie biur we Wrocławiu na zasadzie stałej współpracy oznacza dla klientów bardziej dogodne warunki cenowe. Staramy się, aby czynności porządkowe w ramach takich zleceń były wykonywane przez tę samą osobę, która dobrze zna funkcjonowanie pracowników biura dzięki temu jest w stanie wykonać je sprawnie oraz dyskretnie, z naciskiem na obszary, w których jest większa tendencja do powstawania zabrudzeń.

# Usługa Opis
1 usuwanie kurzu z mebli oraz urządzeń biurowych skutecznie eliminujemy kurz z wszelkiego rodzaju sprzętów meblowych, drukarek, komputerów, a także z urządzeń RTV
2 opróżnianie koszy na śmieci wyrzucamy śmieci z koszy zlokalizowanych w mieszkaniach, domach, pomieszczeniach biurowych, itp.
3 mycie okien fachowo myjemy okna, witryny sklepowe, lustra i inne przeszklone powierzchnie
4 odkurzanie wykładzin, podłóg oraz dywanów dokładnie usuwamy kurz, włosy, piasek, sierść i inne zanieczyszczenia poprzez odkurzanie z obu stron
5 sprzątanie łazienek oraz pomieszczeń socjalnych kompleksowo czyścimy toalety, umywalki oraz armaturę łazienkową przy użyciu starannie dobranych preparatów czyszczących

W ramach usługi sprzątania biur we Wrocławiu proponujemy możliwość dostarczenia artykułów higienicznych składających się na wyposażenie toalety i aneksu kuchennego.

Elastyczne podejście do sprzątania biur we Wrocławiu

Każdorazowo, przeprowadzając szczegółową kalkulację kosztów związanych ze świadczeniem usług porządkowych na rzecz konkretnej firmy, staramy się dopasować ceny w taki sposób, aby finalna wycena nie wykraczała wyznaczony budżet.

Dopasowujemy się do naszych klientów także pod względem godzin, w których prowadzone są czynności porządkowe. Nie chcemy zakłócać pracy przedsiębiorstw, dlatego sprzątanie biur we Wrocławiu prowadzimy rano, w godzinach popołudniowych lub wieczornych, jeśli tego właśnie życzy sobie nasz klient.

Wyślij wiadomość

Firma sprzątająca Deluxe
Ul. Świdnicka 14a/3
55-080 Kąty Wrocławskie
E-mail: biuro@sprzataniedeluxe.pl
Tel: +48 600 818 413
NIP: 913 123 51 16