Nasz sprzęt do profesjonalnego sprzątania

Firma sprzątająca DELUXE z Wrocławia dysponuje bogatym i nowoczesnym parkiem maszynowym, umożliwiającym podejmowanie nawet najtrudniejszych zadań związanych ze sprzątaniem i utrzymywaniem porządku w różnego rodzaju obiektach: biurowych, mieszkalnych, handlowo-usługowych, itp. Usunięcie brudu, który nagromadził się od nowości bądź od ostatniego czyszczenia, nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Nasz park maszynowy obejmuje przede wszystkim takie urządzenia, jak:

# Sprzęt Przeznaczenie
1 zamiatarki sprawne i dokładne sprzątanie chodników, ulic, podjazdów i podwórzy
2 odkurzacze przemysłowe precyzyjnie wyczyścić garaż, warsztat czy każde inne pomieszczenie po pracach remontowych
3 szorowarki i polerki zapewniające błyszczące i perfekcyjnie czyste podłogi
4 myjki ciśnieniowe wykorzystywane do mycia elewacji, kostki brukowej, konstrukcji zewnętrznych
5 dmuchawy powietrze szybkie osuszanie dywanów
6 automaty myjące prowadzone oraz samojezdne dzięki którym jesteśmy w stanie przywrócić czystość każdej, nawet najbardziej zabrudzonej podłodze

Posługujemy się sprzętem pochodzącym wyłącznie od znanych i cenionych na rynku marek, pozwalających naszej firmie osiągnąć wysoką skuteczność realizowanych prac.

Co jeszcze obejmuje nasz park maszynowy?

Poza zamiatarkami, uniwersalnymi odkurzaczami przemysłowymi i automatami myjącymi, posiadamy także wiele innych urządzeń i sprzętów ręcznych do profesjonalnego sprzątania biur, mieszkań, domów jednorodzinnych, obiektów handlowo-usługowych, itp. Są one funkcjonalne, łatwe w użyciu i przynoszą wymierne korzyści w sprzątaniu – dzięki nim uzyskujemy doskonałe efekty czyszczenia, a co więcej, sprzątamy szybciej i łatwiej od innych.

Poza sprzętem ułatwiającym sprzątanie różnego rodzaju powierzchni, dysponujemy również wysokiej klasy urządzeniami, które umożliwiają nam bezpieczne przeprowadzanie prac na wysokościach. Są to:

  • podnośniki koszowe,
  • podnośniki nożycowe,
  • profesjonalne wyposażenie alpinistyczne.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko staranny wybór odpowiednich preparatów i technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni i przedłuża ich żywotność. Dlatego poza wyżej wymienionymi urządzeniami, do realizacji powierzanych nam zadań, zawsze wykorzystujemy sprawdzone środki czyszczące, które gwarantują znakomite rezultaty, a przy tym są całkowicie bezpieczne dla środowiska i nie powodują alergii u osób przebywających w pomieszczeniach, w których odbywa się sprzątanie.

Wyślij wiadomość

Firma sprzątająca Deluxe
Ul. Świdnicka 14a/3
55-080 Kąty Wrocławskie
E-mail: biuro@sprzataniedeluxe.pl
Tel: +48 600 818 413
NIP: 913 123 51 16