Sprzątanie we wrocławiu - cennik

Sprawdź cennik naszej firmyDeluxe to rzetelna firma sprzątająca z Wrocławia, która cennik świadczonych usług ustala indywidualnie w odniesieniu do każdego zlecenia. Działamy w tej branży od lat i bardzo dobrze znamy jej specyfikę. Wiemy, że nie jest możliwe profesjonalne świadczenie usługi sprzątania we Wrocławiu w oparciu o cennik, który będzie taki sam dla wszystkich korzystających z naszej pomocy klientów.

Każda obsługiwana przez nas firma jest inna, a my oferujemy jej odmienny pakiet usług, ponieważ pragniemy, aby idealnie wpisywał się w posiadane przez nią specyficzne potrzeby. Dlatego do ich wyceny podchodzimy w równie elastyczny sposób. To uczciwe podejście, za które bardzo cenią nas nasi klienci. Powód, dla którego chętnie rekomendują naszą firmę.

Sprzątanie - poglądowy cennik usług we Wrocławiu

Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu. Informacje na temat usług porządkowych i cennika obowiązującego we Wrocławiu można uzyskać po nawiązaniu kontaktu telefonicznego z naszą firmą.

Ostateczna i wiążąca kalkulacja cenowa dotyczy także zakresu oraz częstotliwości wykonywania zleconych nam przez klienta czynności porządkowych. Bierzemy także pod uwagę rodzaj powierzchni oraz istniejących na niej zabrudzeń, gdyż to one determinują, jakie środki oraz urządzenia wykorzystamy do ich wyczyszczenia.

W poniższej tabeli zawarte są świadczone na rzecz firm i osób prywatnych usługi sprzątania oraz cennik obowiązujący we Wrocławiu.

#UsługaCena
1sprzątanie powierzchni biurowychod 3,50 zł/m2
2sprzątanie gabinetów medycznych i przychodniod 4,00 zł/m2

W ramach naszych usług proponujemy również kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań, obejmujące:

#UsługaCena
1odkurzanie wykładzin podłogowych i dywanówod 4,00 zł/m2
2opróżnianie koszy na śmieciustalane indywidualnie
3wycieranie kurzu z mebli, parapetów i sprzętów RTVod 3,50 zł/m2
4mycie frontów szafekod 4,00 zł/m2
5mycie podłógod 3,50 zł/m2
6mycie zlewów i blatów kuchennychod 4,50 zł/m2
7czyszczenie toalety, umywalek i armatury łazienkowejod 4,50 zł/m2

Klientom zapewniamy ponadto sprzątanie po remontach:

#UsługaCena
1lokali, mieszkań, biur i pomieszczeń usługowychod 4,50 zł/m2
2pranie wykładzin i dywanówod 4,00 zł/m2
2mycie okien odpowiednimi środkami (z parapetami i framugami)od 3,00 zł/m2

Przedstawione powyżej ceny są kwotami netto. Uwzględniają koszt wykorzystania specjalistycznego sprzętu, niezbędnego do prawidłowej realizacji usługi. Współpracę z każdym klientem bez względu na czas jej trwania rozpoczynamy od rozmowy na temat jego oczekiwań względem naszej firmy. Doprecyzowany w ten sposób zakres świadczenia usług porządkowych oraz cennik ich realizacji we Wrocławiu zostaje zawarty w umowie. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ustalone warunki współpracy nie ulegną zmianie na żadnym etapie jej trwania.

Wszechstronne usługi porządkowe - cennik we Wrocławiu

Jesteśmy firmą sprzątającą z Wrocławia, która wykonuje usługi w sposób kompleksowy. W naszej obszernej ofercie znajduje się między innymi porządkowanie biur oraz przychodni. Innymi słowy – wszystkich przestrzeni użytkowanych przez przedsiębiorstwa, bez względu na posiadany przez nie charakter.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Deluxe zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.