Sprzątanie we wrocławiu - cennik

Sprawdź cennik naszej firmyDeluxe to rzetelna firma sprzątająca z Wrocławia, która cennik świadczonych usług ustala indywidualnie w odniesieniu do każdego zlecenia. Działamy w tej branży od lat i bardzo dobrze znamy jej specyfikę. Wiemy, że nie jest możliwe profesjonalne świadczenie usługi sprzątania we Wrocławiu w oparciu o cennik, który będzie taki sam dla wszystkich korzystających z naszej pomocy klientów.

Każda obsługiwana przez nas firma jest inna, a my oferujemy jej odmienny pakiet usług, ponieważ pragniemy, aby idealnie wpisywał się w posiadane przez nią specyficzne potrzeby. Dlatego do ich wyceny podchodzimy w równie elastyczny sposób. To uczciwe podejście, za które bardzo cenią nas nasi klienci. Powód, dla którego chętnie rekomendują naszą firmę.

Sprzątanie - poglądowy cennik usług we Wrocławiu

Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu. Informacje na temat usług porządkowych i cennika obowiązującego we Wrocławiu można uzyskać po nawiązaniu kontaktu telefonicznego z naszą firmą.

Ostateczna i wiążąca kalkulacja cenowa dotyczy także zakresu oraz częstotliwości wykonywania zleconych nam przez klienta czynności porządkowych. Bierzemy także pod uwagę rodzaj powierzchni oraz istniejących na niej zabrudzeń, gdyż to one determinują, jakie środki oraz urządzenia wykorzystamy do ich wyczyszczenia.

W poniższej tabeli zawarte są świadczone na rzecz firm i osób prywatnych usługi sprzątania oraz cennik obowiązujący we Wrocławiu.

# Usługa Cena
1 sprzątanie powierzchni biurowych od 3,50 zł/m2
2 sprzątanie gabinetów medycznych i przychodni od 4,00 zł/m2

W ramach naszych usług proponujemy również kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań, obejmujące:

# Usługa Cena
1 odkurzanie wykładzin podłogowych i dywanów od 4,00 zł/m2
2 opróżnianie koszy na śmieci ustalane indywidualnie
3 wycieranie kurzu z mebli, parapetów i sprzętów RTV od 3,50 zł/m2
4 mycie frontów szafek od 4,00 zł/m2
5 mycie podłóg od 3,50 zł/m2
6 mycie zlewów i blatów kuchennych od 4,50 zł/m2
7 czyszczenie toalety, umywalek i armatury łazienkowej od 4,50 zł/m2

Klientom zapewniamy ponadto sprzątanie po remontach:

# Usługa Cena
1 lokali, mieszkań, biur i pomieszczeń usługowych od 4,50 zł/m2
2 pranie wykładzin i dywanów od 4,00 zł/m2
2 mycie okien odpowiednimi środkami (z parapetami i framugami) od 3,00 zł/m2

Przedstawione powyżej ceny są kwotami netto. Uwzględniają koszt wykorzystania specjalistycznego sprzętu, niezbędnego do prawidłowej realizacji usługi. Współpracę z każdym klientem bez względu na czas jej trwania rozpoczynamy od rozmowy na temat jego oczekiwań względem naszej firmy. Doprecyzowany w ten sposób zakres świadczenia usług porządkowych oraz cennik ich realizacji we Wrocławiu zostaje zawarty w umowie. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ustalone warunki współpracy nie ulegną zmianie na żadnym etapie jej trwania.

Wszechstronne usługi porządkowe - cennik we Wrocławiu

Jesteśmy firmą sprzątającą z Wrocławia, która wykonuje usługi w sposób kompleksowy. W naszej obszernej ofercie znajduje się między innymi porządkowanie biur oraz przychodni. Innymi słowy – wszystkich przestrzeni użytkowanych przez przedsiębiorstwa, bez względu na posiadany przez nie charakter.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Deluxe zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Wyślij wiadomość

Firma sprzątająca Deluxe
Ul. Świdnicka 14a/3
55-080 Kąty Wrocławskie
E-mail: biuro@sprzataniedeluxe.pl
Tel: +48 600 818 413
NIP: 913 123 51 16